余姚601路
宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
宁波公交 余姚601路
去程: 黄家埠站 — 黄家埠镇政府 — 黄家埠镇中学 — 黄家埠 — 韩夏村 — 冯徐丘 — 横塘村委 — 横塘 — 邵家丘 — 兰海 — 范家丘 — 迎凤路(高夹线) — 临海 — 临浦新村 — 城隍涂 — 临山北 — 临山镇政府 — 南塘路 — 麟泉桥 — 迎凤路(329国道) — 临山医院 — 临山 (22站)
回程: 临山 — 临山医院 — 迎凤路(329国道) — 麟泉桥 — 南塘路 — 临山镇政府 — 临山北 — 城隍涂 — 临浦新村 — 临海 — 迎凤路(高夹线) — 范家丘 — 兰海 — 邵家丘 — 横塘 — 横塘村委 — 冯徐丘 — 韩夏村 — 黄家埠 — 黄家埠镇中学 — 黄家埠镇政府 — 黄家埠站 (22站)
备注信息:
间隔30-40分。