217路
江门公交 217路
去程: 帝临南 — 振兴三路 — 新桥路 — 象山 — 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 梁家村油站 — 三联村 — 群胜(南坦桥) — 群胜路口 — 九龙卫生站 — 华兴工业园(1) — 华兴工业园(2) — 梅冈村 — 衙前村 — 小冈村 — 忠孝村 — 南水村 — 四桥村 — 致祥里 — 岭头村 — 双水发电厂 — 双水交警中队 — 崔华根桥 — 双水圩 — 龙脊路口 — 暮罗村 — 木江村 — 南岸村 — 中洋村 — 天亭村 — 天亭二中 — 豪山村 — 天亭初中 — 大堂 — 双水塔岭村 (38站)
回程: 双水塔岭村 — 大堂 — 天亭初中 — 豪山村 — 天亭二中 — 天亭村 — 中洋村 — 南岸村 — 木江村 — 暮罗村 — 龙脊路口 — 双水圩 — 崔华根桥 — 双水交警中队 — 双水发电厂 — 岭头村 — 致祥里 — 四桥村 — 南水村 — 忠孝村 — 小冈村 — 衙前村 — 梅冈村 — 华兴工业园(2) — 华兴工业园(1) — 九龙卫生站 — 群胜路口 — 群胜(南坦桥) — 三联村 — 梁家村油站 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 — 象山 — 新桥路 — 振兴三路 — 帝临南 (38站)
备注信息:
无