66路B线
本溪公交 66路B线
去程: 永丰 — 站前 — 崔东 — 计控 — 广裕 — 长山 — 西泊子 — 山城子 — 革新 — 胸科医院 — 千金 — 千金检查站 — 千金岭 — 垃圾填埋场 — 千金岭西 — 石湖沟门 — 汞洞堡子 — 关家街 — 二道河子岔口 — 二道河子 — 三道河子 — 三道河子岔口 — 西崴子 — 思山岭乡政府 — 思山岭村 — 思山岭大桥 — 杨木沟村 — 杨木沟村委 — 房家堡子 — 北沟门 — 三台子岔口 — 杨家堡子 — 财神庙 (33站)
回程: 财神庙 — 杨家堡子 — 三台子岔口 — 北沟门 — 房家堡子 — 杨木沟村委 — 杨木沟村 — 思山岭大桥 — 思山岭村 — 思山岭乡政府 — 西崴子 — 三道河子岔口 — 三道河子 — 二道河子 — 二道河子岔口 — 关家街 — 汞洞堡子 — 石湖沟门 — 千金岭西 — 垃圾填埋场 — 千金岭 — 千金检查站 — 千金 — 胸科医院 — 革新 — 山城子 — 西泊子 — 长山 — 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 永丰 (32站)
备注信息:
郊区线路的站位为主要途径社区村屯