杏林派出所
去程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 碑头路口 — 万佳达 — 杏林正新(西滨路) — 大学康城(杏前路) — 前场 — 三社 — 灌口中学 — 灌口镇政府 — 灌口 — 李林 — 涌泉 — 顶许 — 美场社 — 东辉村 (22站)
回程: 东辉村 — 美场社 — 顶许 — 涌泉 — 李林 — 灌口 — 灌口镇政府 — 灌口中学 — 三社 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 杏林正新(西滨路) — 万佳达 — 碑头路口 — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (21站)
去程: 中亚城寨内 — 安妮纸业 — 大学康城 — 锦园 — 革新塑胶 — 海莱照明 — 新树金属 — 九十九度城 — 新长城钢构 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 华铃 — 厦门十中 — 高明电子 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (19站)
回程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 高明电子 — 厦门十中 — 华铃 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 新长城钢构 — 九十九度城 — 新树金属 — 海莱照明 — 革新塑胶 — 锦园 — 大学康城 — 安妮纸业 — 中亚城寨内 (19站)
去程: 杏林仰后 — 杏北二路 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 杏林文体中心 — 高浦 — 高浦路口 — 濠头 — 商检 — 东渡 — 国际邮轮码头 — 海湾公园 — 湖滨西路 — 思北路口 — 开禾路口 — 轮渡 (21站)
回程: 轮渡 — 开禾路口 — 思北路口 — 湖滨西路 — 海湾公园 — 国际邮轮码头 — 东渡 — 商检 — 濠头 — 高浦路口 — 高浦 — 杏林文体中心 — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏北二路 — 杏林仰后 (21站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 内林 — 轻工学校 — 化工学校 — 高崎 — 高崎火车站 — 殿前 — 马垅 — 石头皮山 — 华光(湖里大道) — 华荣 — 湖里街道 — 华昌 — 湖里大道 — 湖里公交场站 (21站)
回程: 湖里公交场站 — 湖里大道 — 华昌 — 湖里街道 — 华荣 — 悦华路口 — 长浩路口 — 殿前 — 高崎火车站 — 高崎 — 园博苑南门 — 化工学校 — 轻工学校 — 内林 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(建南路) (21站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林派出所 — 文华苑 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏西医院) — 马銮公寓 — 马銮村 — 霞阳村 — 长庚医院 — 许厝 — 明达实业 — 石塘 — 海沧房产 — 海沧建行 — 海裕路 — 海沧医院(沧林路) — 旭日海湾 (21站)
回程: 旭日海湾 — 海沧医院(沧林路) — 海裕路 — 海沧建行 — 海沧房产 — 鑫茂花园 — 石塘 — 明达实业 — 许厝 — 长庚医院 — 霞阳村 — 马銮村 — 马銮公寓 — 杏林消防(杏西医院) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 文华苑 — 杏林派出所 — 宁宝小区(建南路) (21站)