企石4路
东莞公交 企石4路
去程: 永发工业区 — 上截 — 东山市场 — 永盛工业区 — 华通城 — 宝石油站 — 广发银行 — 农业银行 — 春城路 — 铁炉村委 — 企石医院 — 企石邮政局 — 企石中心小学 — 宝石中心 — 企石华润 — 企石汽车站 — 黄金湖工业区 — 新南路口 — 天子山庄 — 沙角路口 — 沙角 (21站)
回程: 沙角 — 沙角路口 — 天子山庄 — 新南路口 — 黄金湖工业区 — 企石汽车站 — 企石华润 — 宝石中心 — 企石中心小学 — 企石邮政局 — 企石医院 — 铁炉村委 — 春城路 — 农业银行 — 广发银行 — 宝石油站 — 华通城 — 永盛工业区 — 东山市场 — 上截 — 永发工业区 (21站)
备注信息:
无