新福利巴士32
澳门公交 新福利巴士32
去程: 筷子基站 — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 提督马路[雅廉坊站] — 连胜站 — 高士德[大西洋银行站] — 贾伯乐站 — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 罗理基[水塘站] — 罗理[马六甲街站] — 旅游塔站 — 金域站 — 东方拱门站 — 治安警察局站 — 亚马喇前地站 — 中区[殷皇子马路站] — 区华利前地站 — 南湾站 — 立法会前地站 (20站)
回程: 旅游塔站 — 烧灰炉站 — 巴掌围站 — 亚马喇前地站 — 葡京站 — 十月一日前地站 — 北京街[假日酒店站] — 高美士[南园酒店站] — 理工学院站 — 综艺馆站 — 友谊巷站 — 罗理基[水塘站] — 二龙喉站 — 美副将[高士德站] — 亚利鸦架街站 — 提督[红街市站] — 沙梨头[海边街站] — 筷子基站 (18站)
备注信息:
无