10路
安阳公交 10路
去程: 公交车站 — 崇召:公交车站 — 大西门 — 三角湖 — 南湖新村 — 教师小区 — 安居园 — 内衣城 — 工学院 — 七里店 — 牛房 — 魏家营 — 小营 — 二十里铺 — 宝莲寺 — 杨家庄 — 北田村 — 三十里铺 — 黎园 — 何官屯 — 崇召 — 南马庄 — 任庄 — 张村 — 黎官屯 (25站)
回程: 黎官屯 — 张村 — 任庄 — 南马庄 — 崇召 — 何官屯 — 黎园 — 三十里铺 — 北田村 — 杨家庄 — 宝莲寺 — 二十里铺 — 小营 — 魏家营 — 牛房 — 七里店 — 工学院 — 内衣城 — 安居园 — 教师小区 — 南湖新村 — 三角湖 — 大西门 — 崇召:公交车站 — 公交车站 (25站)
备注信息:
间隔:10分