298路
绍兴公交 298路
去程: 轻纺城汽车站 — 服装市场 — 南岸公园 — 北市场 — 中市场 — 西市场 — 小马路口 — 汽配厂 — 柯华桥 — 柯西站 — 精工园区 — 信心村 — 余渚 — 兴工路口 — 余渚桥 — 南复线路口 — 大坞 — 五丰 — 虎象村 — 上浦西村 — 下浦西村 — 砖窑村 — 大岭下 — 钱清公交站 (24站)
回程: 钱清公交站 — 大岭下 — 砖窑村 — 下浦西村 — 上浦西村 — 虎象村 — 五丰 — 大坞 — 南复线路口 — 余渚桥 — 兴工路口 — 余渚 — 信心村 — 精工园区 — 柯西站 — 柯华桥 — 汽配厂 — 小马路口 — 西市场 — 中市场 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场 — 轻纺城汽车站 (24站)
备注信息:
无