3路
北海公交 3路
去程: 海滨公园(北海海底世界) — 二运 — 汽车总站 — 二小 — 客运中心 — 北部湾广场 — 邮政局 — 金湾大厦 — 明慧大厦 — 西南大道路口 — 站前路口 — 贵州开发区(北海海洋之窗) — 精品广场 — 和平小学 — 北海高新区 — 四川南路口 — 侨港 — 国际客运站 — 港湾 — 五号路 — 海滩公园西门 — 海滩公园 — 海滩加油站 — 银滩 (24站)
回程: 银滩 — 海滩加油站 — 海滩公园 — 海滩公园西门 — 五号路 — 港湾 — 国际客运站 — 侨港 — 四川南路口 — 北海高新区 — 和平小学 — 精品广场 — 贵州开发区(北海海洋之窗) — 站前路口 — 西南大道路口 — 明慧大厦 — 金湾大厦 — 邮政局 — 北部湾广场 — 客运中心 — 二小 — 汽车总站 — 工艺厂 — 深圳路口 — 海滨公园(北海海底世界) (25站)
备注信息:
无