366路
义乌公交 366路
去程: 宾王站 — 建设银行 — 产权交易所 — 赋城小区 — 第15中学 — 长春 — 寺后盛 — 福田小学 — 清塘下 — 大王村 — 车管所 — 宗宅南 — 宗宅北 — 下沈 — 前店路口 — 荷叶塘 — 联云彩印厂 — 下西陶中心路口 — 下西陶 — 殿前 — 深塘角 — 东洪 — 后山坞 — 后山坞 — 高岭 — 里宅 — 新高岭 — 流满塘 — 石塘 — 湖门 — 西山下 (31站)
回程: 西山下 — 湖门 — 石塘 — 流满塘 — 新高岭 — 里宅 — 高岭 — 后山坞 — 后山坞 — 东洪 — 深塘角 — 殿前 — 下西陶 — 下西陶中心路口 — 联云彩印厂 — 荷叶塘 — 前店路口 — 下沈 — 宗宅北 — 宗宅南 — 车管所 — 大王村 — 清塘下 — 福田小学 — 寺后盛 — 长春 — 第15中学 — 赋城小区 — 产权交易所 — 建设银行 — 宾王站 (31站)
备注信息:
无