4路
珠海公交 4路
去程: 凤凰北 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 滨海楼 — 二中 — 公积金中心 — 望海楼 — 海滨公园 — 光大国贸 — 海滨南 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 南油大酒店 — 水湾头 — 海湾大酒店 — 银海新村 — 粤海东 — 银都 — 新市花园 — 第二人民医院 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (31站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 新市花园 — 银都 — 粤海东 — 日华花园 — 情侣南路南 — 水湾头 — 南油大酒店 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 九洲港 — 洲仔 — 珠海电台 — 海滨南 — 海滨公园 — 望海楼 — 公积金中心 — 二中 — 滨海楼 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 (28站)
备注信息:
每7-10分钟一班