525路
余姚公交 525路
去程: 汽车南站(中心站) — 远东工业城 — 海关路(及各桥) — 梁辉开发区 — 梁辉卫生院 — 梁辉汽车站 — 九龙湾 — 叶家埭 — 后溪 — 横山 — 黄明 — 金冠村委 — 龙坑 — 岭下 — 洪山桥 — 范太坞 — 施家[梁辉镇] — 后山岗 — 高头岗 — 下章 — 岭头 — 茭湖 (22站)
回程: 茭湖 — 岭头 — 下章 — 高头岗 — 后山岗 — 施家[梁辉镇] — 范太坞 — 洪山桥 — 岭下 — 龙坑 — 金冠村委 — 黄明 — 横山 — 后溪 — 叶家埭 — 九龙湾 — 梁辉汽车站 — 梁辉卫生院 — 梁辉开发区 — 海关路(及各桥) — 远东工业城 — 汽车南站(中心站) (22站)
备注信息:
汽车南站发车时间:5:40、8:30、11:20、15:00
茭湖发车时间:6:40、9:30、12:40、16:00