72A路
常州公交 72A路
去程: 武进公交中心站[回车场] — 九华 — 南华[武南路] — 唐家塘[武南路] — 建设村 — 坂上[武南路] — 何墅村委 — 何墅 — 小留桥[武南路S232西] — 埌里陈家桥 — 姜家桥 — 东郑 — 洛阳兴教寺 — 石碑头 — 洛阳新科路 — 洛阳镇政府 — 洛阳农商行 — 洛东村 — 阳光明珠苑 — 洛阳医院 — 欧窑 — 汤墅谈家头 — 欢塘桥 — 洛阳阳湖村 (24站)
回程: 洛阳阳湖村 — 欢塘桥 — 汤墅谈家头 — 欧窑 — 洛阳医院 — 阳光明珠苑 — 洛东村 — 洛阳农商行 — 洛阳镇政府 — 洛阳新科路 — 石碑头 — 洛阳兴教寺 — 东郑 — 姜家桥 — 埌里陈家桥 — 小留桥[武南路S232西] — 何墅 — 何墅村委 — 坂上[武南路] — 建设村 — 唐家塘[武南路] — 南华[武南路] — 九华 — 武进公交中心站[回车场] (24站)
备注信息:
武进站发车时间:6:00 7:25 9:00 10:35 12:30 14:45 16:20
阳湖村发车时间:6:40 8:10 9:45 11:20 13:15 15:30 17:05
无人售票车,票价二元,使用公交IC卡