821B路
深圳公交 821B路
去程: 翠枫豪园总站 — 青青家园 — 翠枫豪园 — 翠枫小学 — 石龙坑 — 细靓村 — 金沙花园 — 森鑫源 — 西环路口 — 布吉医院 — 布吉街 — 信义假日名城 — 罗岗派出所 — 银龙汽配城 — 罗岗居委会 — 百丽物流中心 — 百鸽笼 — 百鸽笼(加洲花园) (18站)
回程: 百鸽笼(加洲花园) — 百鸽笼 — 百丽物流中心 — 罗岗居委会 — 银龙汽配城 — 罗岗派出所 — 信义假日名城 — 布吉街 — 布吉医院 — 西环路口 — 森鑫源 — 金沙花园 — 细靓村 — 石龙坑 — 翠枫小学 — 翠枫豪园 — 青青家园 — 翠枫豪园总站 (18站)
备注信息:
无