916支线[三岔]
北京公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
北京公交线路: 1-599路 601-799路 801-999路 短途专线 快速公交 轨道交通 通勤快车 地铁摆站车 祥龙公交(运通) 旅游观光 机场大巴 远郊区县 水上航线
北京公交 916支线[三岔]
去程: 于家园 — 于家园一区 — 怀柔学管中心 — 怀柔北大街 — 郭家坞 — 西三村 — 口头 — 关渡河 — 三渡河 — 马道峪 — 苇店 — 慕田峪环岛 — 得水湾 — 渤海所 — 白木 — 沙峪 — 沙峪镇政府 — 南冶 — 洞台 — 铁矿峪 — 怀柔三岔(西) (21站)
回程: 怀柔三岔(西) — 铁矿峪 — 洞台 — 南冶 — 沙峪镇政府 — 沙峪 — 白木 — 渤海所 — 得水湾 — 慕田峪环岛 — 苇店 — 马道峪 — 三渡河 — 关渡河 — 口头 — 西三村 — 郭家坞 — 怀柔北大街 — 怀柔学管中心 — 于家园一区 — 于家园 (21站)
备注信息:
全程票价7元。