茶叶湾
途径“茶叶湾”的公交线路
去程: 天凝 — 天凝卫生院 — 凝南 — 东方红 — 张家浜 — 娄斗浜 — 新顺 — 勤丰村 — 茶叶湾 — 三联村 — 钳成港 — 杨庙镇政府 — 杨庙镇 — 鳞溪村 — 保障村 — 南陇 — 大浜 — 南浜 — 东珠浜 — 步云桥 — 油车浜 — 叶家浜 — 伟昌(东进) — 七星收费站 — 东风(杨庙岔口) — 七星 — 红旗 — 张字宇 — 塘汇 — 二环东路 — 城东路 — 建国北路 — 三元路 — 穆河小学 — 嘉兴汽车北站 (35站)
回程: 嘉兴汽车北站 — 穆河小学 — 三元路 — 建国北路 — 城东路 — 二环东路 — 塘汇 — 张字宇 — 红旗 — 七星 — 东风(杨庙岔口) — 七星收费站 — 伟昌(东进) — 叶家浜 — 油车浜 — 步云桥 — 东珠浜 — 南浜 — 大浜 — 南陇 — 保障村 — 鳞溪村 — 杨庙镇 — 杨庙镇政府 — 钳成港 — 三联村 — 茶叶湾 — 勤丰村 — 新顺 — 娄斗浜 — 张家浜 — 东方红 — 凝南 — 天凝卫生院 — 天凝 (35站)