车厩村委
途径“车厩村委”的公交线路
去程: 陆埠 — 五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 袁马 — 南洪桥 — 郑家菜场 — 郑家 — 青龙山西 — 青龙山 — 姆岭 — 田屋[陆埠镇] — 山坑 — 虹岭岔口 — 上庄[河姆渡镇] — 虹岭 — 上庄[河姆渡镇] — 虹岭岔口 — 牌门头 — 史家 — 孙家[洪山乡] — 车厩村委 — 新桥头 — 车厩 (29站)
回程: 车厩 — 新桥头 — 车厩村委 — 孙家[洪山乡] — 史家 — 牌门头 — 虹岭岔口 — 上庄[河姆渡镇] — 虹岭 — 上庄[河姆渡镇] — 虹岭岔口 — 山坑 — 田屋[陆埠镇] — 姆岭 — 青龙山 — 青龙山西 — 郑家 — 郑家菜场 — 南洪桥 — 袁马 — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 五职校 — 陆埠 (29站)