丁前村
途径“丁前村”的公交线路
去程: 富仕广场 — 区政府 — 客运中心 — 农林大楼 — 短途西站 — 管前村 — 桐屿街 — 桐屿街道 — 桐屿中学 — 徐洋村 — 后洋金村 — 共和村 — 丁前村 — 中后村 — 高峰村 — 埠头堂村 — 盐岙村 — 杜岙村 — 东明村 — 凉溪村 — 梁家村 — 民主村 — 小稠村 (23站)
回程: 小稠村 — 民主村 — 梁家村 — 凉溪村 — 东明村 — 杜岙村 — 盐岙村 — 埠头堂村 — 高峰村 — 中后村 — 丁前村 — 共和村 — 后洋金村 — 徐洋村 — 桐屿中学 — 桐屿街道 — 桐屿街 — 管前村 — 短途西站 — 农林大楼 — 客运中心 — 区政府 — 富仕广场 (23站)