东吴[余姚牟山镇]
宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
途径“东吴[余姚牟山镇]”的公交线路
去程: 汽车西站[余姚] — 上畈[余姚] — 张巷 — 罗渡 — 西货站 — 菁江渡 — 斗门 — 胡家[余姚马渚镇] — 大成房 — 大河沿 — 锁澜桥 — 马渚 — 东横路 — 四季堰路 — 高速马渚站 — 马渚北 — 渚青路 — 前俞巷 — 狮山村 — 青港 — 毛杜 — 孙家[余姚牟山镇] — 牟山镇政府 — 魏家(余姚牟山镇) — 牟山小学 — 东吴[余姚牟山镇] — 西吴(余姚牟山镇) — 双堰 — 五车堰叉口 — 五车堰 — 回龙[余姚黄家埠] — 上塘 — 九隆建材城 — 黄家埠站 — 千金湖 — 方山 — 迎凤路(329国道) — 临山医院 — 临山 (39站)
回程: 临山 — 临山医院 — 迎凤路(329国道) — 方山 — 千金湖 — 黄家埠站 — 九隆建材城 — 上塘 — 回龙[余姚黄家埠] — 五车堰 — 五车堰叉口 — 双堰 — 西吴(余姚牟山镇) — 东吴[余姚牟山镇] — 牟山小学 — 魏家(余姚牟山镇) — 牟山镇政府 — 孙家[余姚牟山镇] — 毛杜 — 青港 — 狮山村 — 前俞巷 — 渚青路 — 马渚北 — 高速马渚站 — 四季堰路 — 东横路 — 马渚 — 锁澜桥 — 大河沿 — 大成房 — 胡家[余姚马渚镇] — 斗门 — 菁江渡 — 西货站 — 罗渡 — 张巷 — 上畈[余姚] — 汽车西站[余姚] (39站)