公汽公司
去程: 龙背山 — 军分区 — 市委 — 一号小区 — 市政府 — 市医院二部 — 天正市场 — 公汽公司 — 实验中学 — 看守所 — 同源漆业 — 渤海驾校 — 茨山小学 — 西苑小学 — 西山坡 — 隆泰市场 — 老基地 — 马杖房 — 集贸 — 新基地 — 望海寺 — 岛里 (22站)
回程: 岛里 — 望海寺 — 新基地 — 集贸 — 马杖房 — 老基地 — 隆泰市场 — 西山坡 — 西苑小学 — 茨山小学 — 渤海驾校 — 同源漆业 — 看守所 — 实验中学 — 公汽公司 — 天正市场 — 市医院二部 — 市政府 — 一号小区 — 市委 — 军分区 — 龙背山 (22站)