古山厝仔
途径“古山厝仔”的公交线路
去程: 长途车站 — 交警 — 狮标 — 五洲 — 建联 — 东阳站 — 总站(第三车站) — 花园城 — 琼林中路 — 石蚶路(美食街) — 长福车站 — 赛特医院 — 老干活动中心 — 宋塘路 — 塘边 — 仑后 — 古山厝仔 — 莲糖 — 溪前 — 青莲 — 奈厝前 — 墩上 — 上埭洪窟 — 西港 — 厝上东店 (25站)
回程: 厝上东店 — 西港 — 上埭洪窟 — 墩上 — 奈厝前 — 青莲 — 溪前 — 莲糖 — 古山厝仔 — 仑后 — 塘边 — 宋塘路 — 老干活动中心 — 赛特医院 — 长福车站 — 石蚶路(美食街) — 琼林中路 — 花园城 — 总站(第三车站) — 东阳站 — 建联 — 五洲 — 狮标 — 交警 — 长途车站 (25站)