海棠小学
去程: 公交技校 — 三十八中新海分校 — 天水路 — 灵石路 — 珍珠路 — 中昊建设 — 美佳厨柜 — 玉石山路 — 瑶海工业园 — 韦厂岗 — 芦岭路 — 站北文化广场 — 龙门岭路 — 季大圩 — 七里塘镇 — 省立友谊医院 — 小花塘 — 板桥河立交桥 — 凤嘉路口 — 杏林小区 — 利辛路 — 海棠小学 — 海棠街道办事处 — 固镇路 — 梅小店 — 桃花社区 (26站)
回程: 桃花社区 — 梅小店 — 固镇路 — 海棠街道办事处 — 海棠小学 — 利辛路 — 杏林小区 — 凤嘉路口 — 板桥河立交桥 — 小花塘 — 省立友谊医院 — 七里塘镇 — 季大圩 — 龙门岭路 — 站北文化广场 — 芦岭路 — 韦厂岗 — 瑶海工业园 — 玉石山路 — 美佳厨柜 — 中昊建设 — 珍珠路 — 灵石路 — 天水路 — 公交技校 (25站)