河里
宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
途径“河里”的公交线路
去程: 汽车西站[余姚] — 家私城(西石山北路以东,余姚) — 丰山桥 — 康山 — 康山小学 — 前华家 — 仙桥[余禾线] — 太平桥[余姚] — 旗山村 — 谷家堰 — 赵家浦 — 河里 — 兽头 — 梁家堰 — 董家(余姚) — 南王 — 后黄 — 荪塘堰 — 马廊厦 — 赵家村[余姚] — 泥堰头 — 辉桥路 — 新新公路 — 振工路 — 周巷站 (25站)
回程: 周巷站 — 振工路 — 新新公路 — 辉桥路 — 泥堰头 — 赵家村[余姚] — 马廊厦 — 荪塘堰 — 后黄 — 南王 — 董家(余姚) — 梁家堰 — 兽头 — 河里 — 赵家浦 — 谷家堰 — 旗山村 — 太平桥[余姚] — 仙桥[余禾线] — 前华家 — 康山小学 — 康山 — 丰山桥 — 家私城(西石山北路以东,余姚) — 汽车西站[余姚] (25站)