灵镇西街
去程: 同和 — 五和 — 研究所 — 纸箱厂 — 健津园 — 长冲工业园 — 李苑工业区 — 李苑 — 莲塘 — 梅林村 — 河北 — 收容所 — 汾水江村 — 梁家村油站 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 西门路 — 象山公园 — 龙兴花园 — 惠民西 — 炼丹井 — 镇前路 — 中国银行 — 南隅路 — 五显冲 — 南隅路口 — 中心广场 — 募兴路 — 人民路 — 灵镇西街 — 振兴二路 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 — 城南工业区 — 华翔康体中心 — 梅江(1) — 梅江(2) — 梅江(3) — 岗州春虫草公司 — 千色花化工公司 — 今洲路 — 今古洲花园 — 金碧湾 (44站)
回程: 金碧湾 — 今古洲花园 — 今洲路 — 千色花化工公司 — 岗州春虫草公司 — 梅江(3) — 梅江(2) — 梅江(1) — 华翔康体中心 — 城南工业区 — 新会汽车总站 — 侨兴南路 — 振兴二路 — 灵镇西街 — 人民路 — 募兴路 — 中心广场 — 南隅路口 — 五显冲 — 南隅路 — 中国银行 — 镇前路 — 炼丹井 — 惠民西 — 龙兴花园 — 象山公园 — 西门路 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 梁家村油站 — 汾水江村 — 收容所 — 河北 — 梅林村 — 莲塘 — 李苑 — 李苑工业区 — 长冲工业园 — 健津园 — 纸箱厂 — 研究所 — 五和 — 同和 (44站)