龙东
去程: 义祠站 — 幕村管区 — 百汇市场 — 红进广场 — 振华墟 — 依利安达 — 向阳路口 — 东升 — 张立群医院 — 寺前墟 — 风采 — 松溪路口 — 工业园 — 冯谢路口 — 联竹 — 开锋 — 龙塘 — 龙东 — 水口外贸 — 水口侨联 — 水口客运站 — 农民城路口 — 后溪 — 高速路口 — 东溪加油站 (25站)
回程: 东溪加油站 — 高速路口 — 后溪 — 农民城路口 — 水口客运站 — 水口侨联 — 水口外贸 — 龙东 — 龙塘 — 开锋 — 联竹 — 冯谢路口 — 工业园 — 松溪路口 — 风采 — 寺前墟 — 张立群医院 — 东升 — 向阳路口 — 依利安达 — 振华墟 — 红进广场 — 百汇市场 — 幕村管区 — 义祠站 (25站)
去程: 义祠站 — 幕村管区 — 百汇市场 — 红进广场 — 振华墟 — 依利安达 — 向阳路口 — 东升 — 张立群医院 — 寺前墟 — 风采 — 联竹 — 冯谢路口 — 开锋 — 龙塘 — 龙东 — 水口外贸 — 水口侨联 — 水口客运站 — 塘良路口 — 泮村中学 — 台山路口 — 泮村小学 (23站)
回程: 泮村小学 — 台山路口 — 泮村中学 — 塘良路口 — 水口客运站 — 水口侨联 — 水口外贸 — 龙东 — 龙塘 — 开锋 — 联竹 — 冯谢路口 — 风采 — 寺前墟 — 张立群医院 — 东升 — 向阳路口 — 依利安达 — 振华墟 — 红进广场 — 百汇市场 — 幕村管区 — 义祠站 (23站)