美达公司
途径“美达公司”的公交线路
去程: 西滨 — 浯埭 — 潭头 — 宫口 — 坊脚 — 沟西 — 阳光东路 — 美心阳光店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 利郎 — 美达公司 — 峰安皮业 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 峰安皮业 — 美达公司 — 利郎 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 美心阳光店 — 阳光东路 — 沟西 — 坊脚 — 宫口 — 潭头 — 浯埭 — 西滨 (26站)