青岭道班
去程: 崇和门 — 东湖公园 — 小姑岭 — 江南停车场 — 江南办事处 — 江南装饰城 — 龙兴中学 — 贺家 — 小交头 — 利民汽车城 — 三洞桥 — 观测站 — 岭脚 — 大岙 — 国荣塑业 — 华海集团 — 宏达电渡厂 — 利庄村 — 老街口 — 汛桥新街 — 汛桥派出所 — 汛东村 — 道头村 — 杨梅小学 — 杨梅中村 — 杨梅造船厂 — 渡头村 — 前岙洋 — 青岭道班 — 孔化岙 — 清潭头村 — 水洋化工园区 — 马头山 — 马头山景区 — 水洋派出所 — 水洋中心校 — 水洋村 — 下洋水村 — 上金村 — 洋岙 — 石牛村 (41站)
回程: 石牛村 — 洋岙 — 上金村 — 下洋水村 — 水洋村 — 水洋中心校 — 水洋派出所 — 马头山景区 — 马头山 — 水洋化工园区 — 清潭头村 — 孔化岙 — 青岭道班 — 前岙洋 — 渡头村 — 杨梅造船厂 — 杨梅中村 — 杨梅小学 — 道头村 — 汛东村 — 汛桥派出所 — 汛桥新街 — 老街口 — 利庄村 — 宏达电渡厂 — 华海集团 — 国荣塑业 — 大岙 — 岭脚 — 观测站 — 三洞桥 — 利民汽车城 — 小交头 — 贺家 — 龙兴中学 — 江南装饰城 — 江南办事处 — 江南停车场 — 小姑岭 — 东湖公园 — 崇和门 (41站)
去程: 崇和门 — 小商品城 — 台州府路口 — 柏叶路口 — 客运中心 — 花街 — 二桥 — 两水村 — 江铃(江南医院) — 里洋村 — 高家村 — 观测站 — 岭脚 — 大岙 — 国荣塑业 — 华海集团 — 宏达电镀厂 — 利庄村 — 老街口 — 汛桥新街 — 汛桥派出所 — 汛东村 — 道头村 — 杨梅小学 — 杨梅中村 — 杨梅造船厂 — 渡头村 — 前岙洋 — 青岭道班 — 孔化岙 — 清潭头村 — 水洋化工园区 — 马头山 — 马头山街口 — 大洋桥头 — 长甸 — 长甸渡口 — 长甸造船厂 — 下湾 — 庄头 — 西岑 — 西岑中学 — 果品厂 — 东岑(下白岩) — 横架寺 — 前高 — 庙山后 — 兰道 — 红光 — 亭山 — 丁家山头 — 杜歧 (52站)
回程: 杜歧 — 丁家山头 — 亭山 — 红光 — 兰道 — 庙山后 — 前高 — 横架寺 — 东岑(下白岩) — 果品厂 — 西岑中学 — 西岑 — 庄头 — 下湾 — 长甸造船厂 — 长甸渡口 — 长甸 — 大洋桥头 — 马头山街口 — 马头山 — 水洋化工园区 — 清潭头村 — 孔化岙 — 青岭道班 — 前岙洋 — 渡头村 — 杨梅造船厂 — 杨梅中村 — 杨梅小学 — 道头村 — 汛东村 — 汛桥派出所 — 汛桥新街 — 老街口 — 利庄村 — 宏达电镀厂 — 华海集团 — 国荣塑业 — 大岙 — 岭脚 — 观测站 — 高家村 — 里洋村 — 江铃(江南医院) — 两水村 — 二桥 — 花街 — 客运中心 — 柏叶路口 — 台州府路口 — 小商品城 — 崇和门 (52站)