师专
去程: 火车站 — 铁路医院 — 二马路 — 三太 — 产院 — 市医院 — 八中 — 供销 — 电信局 — 儿少中心 — 鑫淼 — 建行 — 大远 — 长虹造纸厂 — 交警队 — 七中 — 电视大楼 — 菜市场 — 天平村 — 西城 — 地区卫校 — 小商品 — 客运中心 — 长明胡同 — 师专 — 职高 — 林技校 — 邮政局 — 机床厂 — 开发区 — 一中 — 六马架 (32站)
回程: 六马架 — 一中 — 开发区 — 机床厂 — 邮政局 — 林技校 — 职高 — 师专 — 长明胡同 — 客运中心 — 小商品 — 地区卫校 — 西城 — 天平村 — 菜市场 — 电视大楼 — 七中 — 交警队 — 长虹造纸厂 — 大远 — 建行 — 鑫淼 — 儿少中心 — 电信局 — 供销 — 八中 — 市医院 — 产院 — 三太 — 二马路 — 铁路医院 — 火车站 (32站)
去程: 火车站 — 铁路医院 — 工商局 — 产院 — 市医院 — 供销 — 一百胡同 — 邮局 — 交通局 — 区宾馆 — 地税局 — 北林区委 — 绥化市委 — 小商品 — 农行 — 长明胡同 — 师专 — 职教中心 — 林技校 — 邮电小区 — 公园 (21站)
回程: 公园 — 邮电小区 — 林技校 — 职教中心 — 师专 — 长明胡同 — 农行 — 小商品 — 绥化市委 — 北林区委 — 地税局 — 区宾馆 — 交通局 — 邮局 — 一百胡同 — 供销 — 市医院 — 产院 — 工商局 — 铁路医院 — 火车站 (21站)
去程: 火车站 — 铁路医院 — 农场局 — 四百 — 参美 — 三百胡同 — 大药房 — 杨华诊所 — 房产处 — 长明胡同 — 师专 — 职教中心 — 林技校 — 邮电小区 — 市一中 (15站)
回程: 市一中 — 邮电小区 — 林技校 — 职教中心 — 师专 — 长明胡同 — 房产处 — 杨华诊所 — 大药房 — 三百胡同 — 参美 — 四百 — 农场局 — 铁路医院 — 火车站 (15站)
去程: 火车站 — 铁路医院 — 八副食 — 四百 — 啤酒厂 — 市医院 — 果品公司 — 粉米厂 — 八一厂 — 农机公司 — 农机市场 — 中直路口 — 交警队 — 七中 — 电视大楼 — 西城 — 小商品 — 客运中心 — 长明胡同 — 师专 — 职高 — 武警支队 — 兴旺路 — 工农新村 — 致富路 — 加油站 — 白酒厂 — 雷锋小学 — 长线局 — 东门 — 四百 — 八副食 — 铁路医院 — 火车站 (34站)
回程: 火车站 — 铁路医院 — 八副食 — 四百 — 东门 — 长线局 — 雷锋小学 — 白酒厂 — 加油站 — 致富路 — 工农新村 — 兴旺路 — 武警支队 — 职高 — 师专 — 长明胡同 — 客运中心 — 小商品 — 西城 — 电视大楼 — 七中 — 交警队 — 中直路口 — 农机市场 — 农机公司 — 八一厂 — 粉米厂 — 果品公司 — 市医院 — 啤酒厂 — 四百 — 八副食 — 铁路医院 — 火车站 (34站)
去程: 腰房 — 前进厂 — 农场局 — 烟厂 — 畜牧局 — 市林业局 — 四中 — 长虹造纸厂 — 大远摩托行 — 建行 — 鑫淼城 — 区宾馆 — 东亚饺子王 — 消防队 — 西门 — 长明胡同 — 电业局 — 师专 — 职教中心 — 林技校 — 邮电小区 — 公园 — 兽医院 — 烟厂家属楼 — 联通 — 中心市场 — 正大鞋城 — 正大广场 — 儿少中心 — 八三 — 区建委 — 军分区 — 烟厂 — 农场局 — 前进厂 — 腰房 (36站)
回程: 腰房 — 前进厂 — 农场局 — 烟厂 — 军分区 — 区建委 — 八三 — 儿少中心 — 正大广场 — 正大鞋城 — 中心市场 — 联通 — 烟厂家属楼 — 兽医院 — 公园 — 邮电小区 — 林技校 — 职教中心 — 师专 — 电业局 — 长明胡同 — 西门 — 消防队 — 东亚饺子王 — 区宾馆 — 鑫淼城 — 建行 — 大远摩托行 — 长虹造纸厂 — 四中 — 市林业局 — 畜牧局 — 烟厂 — 农场局 — 前进厂 — 腰房 (36站)