孙家滩
途径“孙家滩”的公交线路
去程: 大台村 — 小台村 — 七中 — 袁家村 — 风河 — 珠海西路 — 人民路 — 电影院 — 人民会堂(司法局) — 农业银行 — 地税局 — 新华路 — 琅琊台路 — 黄土庄 — 珠海一区 — 灵山路 — 上海路 — 维客超市 — 孙家滩 — 消防大队 — 金地花园 — 1期房 — 光大 — 实验中学 — 六中 — 北京路 — 星光大厦 — 滨海小学 (28站)
回程: 滨海小学 — 星光大厦 — 北京路 — 六中 — 实验中学 — 光大 — 1期房 — 金地花园 — 消防大队 — 孙家滩 — 维客超市 — 上海路 — 灵山路 — 珠海一区 — 黄土庄 — 琅琊台路 — 新华路 — 地税局 — 农业银行 — 人民会堂(司法局) — 电影院 — 人民路 — 珠海西路 — 风河 — 袁家村 — 七中 — 小台村 — 大台村 (28站)