振兴路口
去程: 汽车西站 — 姚洲大桥 — 群立村 — 浒塘 — 汤闸 — 马漕头 — 高家 — 梁巷 — 北祥路 — 大施巷 — 北盛路 — 高速马渚站 — 中心粮库 — 南魏 — 奖嘉隆 — 西江堰 — 开元 — 开元市场 — 南张 — 后张 — 转水河 — 南边 — 南庄 — 天华 — 黄家 — 南徐 — 老年公寓[朗霞] — 朗霞小学 — 朗霞 — 朗海公路 — 大庙周 — 水阁周 — 振兴路口 — 中国银行(泗门) — 镇中心小学(泗门) — 东大街社区 — 水路头 — 石山庵 — 张家[泗门] — 沙堰头 — 全佳桥 — 村委 — 夏王宅 — 沿山市场 — 青山 — 下沙畈村委 — 陈桥庄 — 木斗魏 — 施家 — 章家 — 渚青路 — 马渚北 — 高速马渚站 — 北盛路 — 大施巷 — 北祥路 — 梁巷 — 高家 — 马漕头 — 汤闸 — 浒塘 — 群立村 — 姚洲大桥 — 汽车西站 (64站)
回程: 汽车西站 — 姚洲大桥 — 群立村 — 浒塘 — 汤闸 — 马漕头 — 高家 — 梁巷 — 北祥路 — 大施巷 — 北盛路 — 高速马渚站 — 马渚北 — 渚青路 — 章家 — 施家 — 木斗魏 — 陈桥庄 — 下沙畈村委 — 青山 — 沿山市场 — 夏王宅 — 村委 — 全佳桥 — 沙堰头 — 张家[泗门] — 石山庵 — 水路头 — 东大街社区 — 镇中心小学(泗门) — 中国银行(泗门) — 振兴路口 — 水阁周 — 大庙周 — 朗海公路 — 朗霞 — 朗霞小学 — 老年公寓[朗霞] — 南徐 — 黄家 — 天华 — 南庄 — 南边 — 转水河 — 后张 — 南张 — 开元市场 — 开元 — 西江堰 — 奖嘉隆 — 南魏 — 中心粮库 — 高速马渚站 — 北盛路 — 大施巷 — 北祥路 — 梁巷 — 高家 — 马漕头 — 汤闸 — 浒塘 — 群立村 — 姚洲大桥 — 汽车西站 (64站)
去程: 临山 — 周百 — 湖堤 — 湖北路 — 环城路(泗门) — 光明路口 — 河塍路口 — 振兴路口 — 水阁周 — 大庙周 — 朗海公路 — 朗霞 — 裘皮城 — 干家路村 — 塘堰桥 — 新新公路 — 振工路 — 周巷站 — 周巷家私城 — 周东 — 高速低塘站 — 纬三路 — 新洋线 — 余姚二中 — 沈吕清 — 剑江路(梁周线) — 西墟村 — 杨漕 — 贴水桥 — 樟树下 — 克山村 — 新桥村 — 舜宇路(舜宇路) — 兴业路 — 兴贤路 — 兴城路 — 汽车北站 (37站)
回程: 汽车北站 — 兴城路 — 兴贤路 — 兴业路 — 舜宇路(舜宇路) — 新桥村 — 克山村 — 樟树下 — 贴水桥 — 杨漕 — 西墟村 — 剑江路(梁周线) — 沈吕清 — 余姚二中 — 新洋线 — 纬三路 — 高速低塘站 — 周东 — 周巷家私城 — 周巷站 — 振工路 — 新新公路 — 塘堰桥 — 干家路村 — 裘皮城 — 朗霞 — 朗海公路 — 大庙周 — 水阁周 — 振兴路口 — 河塍路口 — 光明路口 — 环城路(泗门) — 湖北路 — 湖堤 — 周百 — 临山 (37站)
去程: 古塘车站 — 泗门镇中(泗门) — 第四职校(泗门) — 河塍路口 — 振兴路口 — 北虹桥 — 洪明桥 — 镇中心小学(泗门) — 东大街社区 — 水路头 — 镇南村 — 杨家(泗门东蒲) — 东昇小学 — 东蒲村 — 陆家庄 — 大将桥 — 四将桥 — 后庄 — 青山诸家 — 下沙畈村委 (20站)
回程: 下沙畈村委 — 青山诸家 — 后庄 — 四将桥 — 大将桥 — 陆家庄 — 东蒲村 — 东昇小学 — 杨家(泗门东蒲) — 镇南村 — 水路头 — 东大街社区 — 镇中心小学(泗门) — 洪明桥 — 北虹桥 — 振兴路口 — 河塍路口 — 第四职校(泗门) — 泗门镇中(泗门) — 古塘车站 (20站)
去程: 古塘车站 — 泗门镇中(泗门) — 第四职校(泗门) — 河塍路口 — 振兴路口 — 中国银行(泗门) — 镇中心小学(泗门) — 文化艺术中心(泗门) — 汝湖公园 — 审批中心[泗门] — 光明路口 — 塘后小学 — 古塘车站 (13站)
回程: 古塘车站 — 塘后小学 — 光明路口 — 审批中心[泗门] — 汝湖公园 — 文化艺术中心(泗门) — 镇中心小学(泗门) — 中国银行(泗门) — 振兴路口 — 河塍路口 — 第四职校(泗门) — 泗门镇中(泗门) — 古塘车站 (13站)
去程: 古塘车站 — 冯蔡魏 — 谢家路闸 — 光明大桥 — 戚家路 — 谢家路村 — 谢家路北 — 隆昌 — 谢家路东 — 相公潭村 — 万圣村 — 北排江 — 陶家路北 — 陶家路村 — 人和村南里 — 镇海市场 — 镇海乡 — 洪家北路 — 小曹娥镇小 — 小曹娥镇政府(漕建线) — 朗海村 — 海塘南 — 食品园区 — 海南村 — 上新屋 — 兰曹大道 — 大庙周 — 水阁周 — 振兴路口 — 河塍路口 — 第四职校(泗门) — 泗门镇中(泗门) — 古塘车站 (33站)
回程: 古塘车站 — 泗门镇中(泗门) — 第四职校(泗门) — 河塍路口 — 振兴路口 — 水阁周 — 大庙周 — 兰曹大道 — 上新屋 — 海南村 — 食品园区 — 海塘南 — 朗海村 — 小曹娥镇政府(漕建线) — 小曹娥镇小 — 洪家北路 — 镇海乡 — 镇海市场 — 人和村南里 — 陶家路村 — 陶家路北 — 北排江 — 万圣村 — 相公潭村 — 谢家路东 — 隆昌 — 谢家路北 — 谢家路村 — 戚家路 — 光明大桥 — 谢家路闸 — 冯蔡魏 — 古塘车站 (33站)
去程: 古塘车站 — 冯蔡魏 — 谢家路闸 — 光明大桥 — 戚家路 — 谢家路村 — 谢家路北 — 隆昌 — 谢家路东 — 相公潭村 — 万圣村 — 北排江 — 陶家路北 — 陶家路村 — 人和村南里 — 镇海市场 — 镇海乡 — 洪家北路 — 小曹娥镇小 — 小曹娥镇政府(漕建线) — 曹娥西街 — 曹娥村 — 曹娥小学 — 曹二 — 曹一菜市场 — 廿八湾 — 海塘南 — 食品园区 — 海南村 — 上新屋 — 兰曹大道 — 大庙周 — 水阁周 — 振兴路口 — 河塍路口 — 第四职校(泗门) — 泗门镇中(泗门) — 古塘车站 (38站)
回程: 古塘车站 — 泗门镇中(泗门) — 第四职校(泗门) — 河塍路口 — 振兴路口 — 水阁周 — 大庙周 — 兰曹大道 — 上新屋 — 海南村 — 食品园区 — 海塘南 — 廿八湾 — 曹一菜市场 — 曹二 — 曹娥小学 — 曹娥村 — 曹娥西街 — 小曹娥镇政府(漕建线) — 小曹娥镇小 — 洪家北路 — 镇海乡 — 镇海市场 — 人和村南里 — 陶家路村 — 陶家路北 — 北排江 — 万圣村 — 相公潭村 — 谢家路东 — 隆昌 — 谢家路北 — 谢家路村 — 戚家路 — 光明大桥 — 谢家路闸 — 冯蔡魏 — 古塘车站 (38站)