孖湾桥头
途径“孖湾桥头”的公交线路
去程: 侨立中医院 — 金山市场 — 白蕉长途站 — 金碧丽江 — 东围 — 公爵教练场 — 新沙 — 新二桥头 — 新二 — 南环市场 — 纸箱厂 — 新一冷冻厂 — 新五 — 泗喜油站 — 新五林场 — 大成兔场 — 饲料厂 — 大石鼓 — 八顷 — 办冲工业园 — 铁山 — 办冲 — 文武学校 — 六乡旧镇府 — 月坑 — 六乡中心小学 — 盖山 — 虾山路口 — 南澳猪场 — 南澳村口 — 南澳市场 — 银潭 — 鹤咀 — 孖湾市场 — 孖湾桥头 — 振达猪场 — 中心围 — 布洲 — 禾丰 — 禾丰尾 — 竹洲小学 — 竹洲 (42站)
回程: 竹洲 — 竹洲小学 — 禾丰尾 — 禾丰 — 布洲 — 中心围 — 振达猪场 — 孖湾桥头 — 孖湾市场 — 鹤咀 — 银潭 — 南澳市场 — 南澳村口 — 南澳猪场 — 虾山路口 — 盖山 — 六乡中心小学 — 月坑 — 六乡旧镇府 — 文武学校 — 办冲 — 铁山 — 办冲工业园 — 八顷 — 大石鼓 — 饲料厂 — 大成兔场 — 新五林场 — 泗喜油站 — 新五 — 新一冷冻厂 — 纸箱厂 — 南环市场 — 新二 — 新二桥头 — 新沙 — 公爵教练场 — 东围 — 金碧丽江 — 白蕉长途站 — 金山市场 — 侨立中医院 (42站)