安井村
途径“安井村”的公交线路
去程: O八三 — 乌当广场 — 万江机电 — 万江厂 — 云上村 — 贵州师范学院 — 新庄污水厂 — 保利春天大道 — 小谷农(西) — 叶家庄 — 保利温泉新城 — 安井村 — 新寨 — 白岩脚 — 大洼 — 鱼安村 — 水东路口 — 红岩桥 — 水口寺 — 宝山南路 — 团坡桥 — 油榨街 (22站)
回程: 油榨街 — 团坡桥 — 宝山南路 — 观水路口 — 水口寺 — 红岩桥 — 水东路口 — 鱼安村 — 大洼 — 白岩脚 — 新寨 — 安井村 — 保利温泉新城 — 叶家庄 — 小谷农(西) — 保利春天大道 — 新庄污水厂 — 贵州师范学院 — 云上村 — 万江厂 — 万江机电 — 乌当广场 — O八三 (23站)