北吴路吴家浜桥
上海公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
上海公交线路: 轨道交通 常规线路 高峰线路 夜宵线路 文字线路 区域公交 申崇线路 轮渡线路 虹桥枢纽线路 穿梭巴士 旅游线路 浦东机场大巴 区域环线
途径“北吴路吴家浜桥”的公交线路
去程: 贡山路吴泾渡口 — 剑川路通海路 — 吴泾(剑川路龙吴路) — 剑川路宝秀路 — 宝秀路永德路 — 放鹤路龙吴路 — 龙吴路北吴路 — 龙吴路热电厂 — 元江路景东路 — 元江路虹梅南路 — 元江路莲花南路 — 塘湾村(莲花南路元江路) — 莲花南路北吴路 — 北吴路莲花南路 — 北吴路吴家浜桥 — 北吴路都会路 — 都会路北吴路 — 都会路元江路 — 都会路向阳村 — 都会路向阳路 — 都会路颛兴东路 — 颛兴东路都市路 — 颛桥(沪闵路颛盛路) (23站)
回程: 颛桥(沪闵路颛盛路) — 颛卫路颛兴路 — 颛兴东路都市路 — 都会路颛兴东路 — 都会路向阳路 — 都会路向阳村 — 都会路元江路 — 都会路北吴路 — 北吴路都会路 — 北吴路吴家浜桥 — 北吴路莲花南路 — 莲花南路北吴路 — 塘湾村(莲花南路元江路) — 元江路莲花南路 — 元江路虹梅南路 — 元江路景东路 — 龙吴路热电厂 — 龙吴路北吴路 — 吴泾(龙吴路剑川路) — 吴泾(剑川路龙吴路) — 剑川路通海路 — 贡山路吴泾渡口 (22站)