陈埭鞋都车站
途径“陈埭鞋都车站”的公交线路
去程: 高铁泉州火车站 — 农业示范区 — 肖厝 — 群峰村 — 玉井村 — 群山村 — 上下村 — 戴厝 — 群石小学 — 田边 — 清源山风景区(180医院路口) — 花园头 — 花博园 — 泉山路南段 — 普明村 — 朝天门 — 城北路西段 — 培元中学 — 开元寺西门 — 省五建 — 芳草园 — 新华侨 — 劳动力市场 — 新华南路 — 金山南区 — 华洲水产市场 — 华洲水果市场 — 安踏 — 东山 — 博海医院 — 池店 — 新店 — 迎宾广场 — 双沟旧货市场 — 双沟村委会 — 宝龙酒店 — 泉安路口 — 赤西 — 苏厝 — 沟头 — 源泰皮业 — 湖中 — 国泰集团 — 湖中桥 — 西坂 — 信泰集团 — 鞋都 — 陈埭鞋都车站 (48站)
回程: 陈埭鞋都车站 — 鞋都 — 信泰集团 — 西坂 — 湖中桥 — 国泰集团 — 湖中 — 源泰皮业 — 沟头 — 苏厝 — 赤西 — 泉安路口 — 宝龙酒店 — 双沟村委会 — 双沟旧货市场 — 迎宾广场 — 新店 — 池店 — 博海医院 — 东山 — 安踏 — 华洲水果市场 — 华洲水产市场 — 金山南区 — 新华南路 — 劳动力市场 — 新华侨 — 芳草园 — 省五建 — 开元寺西门 — 培元中学 — 城北路西段 — 朝天门 — 普明村 — 泉山路南段 — 花博园 — 花园头 — 清源山风景区(180医院路口) — 田边 — 群石小学 — 戴厝 — 上下村 — 群山村 — 玉井村 — 群峰村 — 肖厝 — 农业示范区 — 高铁泉州火车站 (48站)