池州日报社
去程: 殷汇中学(新校区),实验学校 — 生态大道口 — 东外环路口 — 马江公路口 — 金光大道 — 金铜路 — 流金大道 — 金安新村 — 铜冠大道 — 金安路 — 江口道班 — 流坡 — 平天湖广场 — 开发区管委会 — 烟草公司 — 市委 — 国税局 — 池州日报社 — 胜利新村 — 百牙塔 — 市政府 — 百荷公园 — 联通公司 — 池阳路口 — 徽商银行 — 秋浦路口 — 电信大楼 — 杏花村宾馆 — 市二院 — 杏花村中学 (30站)
回程: 杏花村中学 — 市二院 — 杏花村宾馆 — 电信大楼 — 秋浦路口 — 徽商银行 — 池阳路口 — 联通公司 — 百荷公园 — 市政府 — 百牙塔 — 胜利新村 — 池州日报社 — 国税局 — 市委 — 烟草公司 — 开发区管委会 — 平天湖广场 — 流坡 — 江口道班 — 金安路 — 铜冠大道 — 金安新村 — 流金大道 — 金铜路 — 金光大道 — 马江公路口 — 东外环路口 — 生态大道口 — 殷汇中学(新校区),实验学校 (30站)
去程: 五0七码头 — 植物油厂 — 和泰星城 — 池州日报社 — 胜利新村 — 百牙塔 — 百荷公园 — 兴济桥 — 电大 — 兴济小区 — 贵中 — 和平路口 — 秋浦花园 — 电信大楼 — 西街口 — 池州宾馆 — 杏花村酒厂 — 邮政局 — 秀山门 — 区人才市场 — 杏花村 — 西门大桥 — 西门停车场 — 杏中新区 — 烈士陵园 — 苗圃 — 长岗 — 西门十里 (28站)
回程: 西门十里 — 长岗 — 苗圃 — 烈士陵园 — 杏中新区 — 西门停车场 — 西门大桥 — 杏花村 — 区人才市场 — 秀山门 — 邮政局 — 杏花村酒厂 — 池州宾馆 — 西街口 — 电信大楼 — 秋浦花园 — 和平路口 — 贵中 — 兴济小区 — 电大 — 兴济桥 — 百荷公园 — 百牙塔 — 胜利新村 — 池州日报社 — 和泰星城 — 植物油厂 — 五0七码头 (28站)
去程: 旅游码头 — 港务局宿舍 — 清风大道 — 冶炼厂宿舍 — 青阳路口 — 城北新村 — 和泰星城 — 池州日报社 — 胜利新村 — 百牙塔 — 百荷公园 — 兴济桥 — 电大 — 秋浦路 — 台州大市场 — 市人才服务中心 — 南门转盘 — 平天湖假日酒店 — 九华山大道路口 — 齐山北道口 — 齐山公园 — 水泥厂 — 齐山小区 — 上海大众 — 上海城 — 汽车站 — 火车站 (27站)
回程: 火车站 — 汽车站 — 上海城 — 上海大众 — 齐山小区 — 水泥厂 — 齐山公园 — 齐山北道口 — 九华山大道路口 — 平天湖假日酒店 — 南门转盘 — 市人才服务中心 — 台州大市场 — 秋浦路 — 电大 — 兴济桥 — 百荷公园 — 百牙塔 — 胜利新村 — 池州日报社 — 和泰星城 — 城北新村 — 青阳路口 — 冶炼厂宿舍 — 清风大道 — 港务局宿舍 — 旅游码头 (27站)