大陈收费站
途径“大陈收费站”的公交线路
去程: 宾王站 — 建设银行 — 产权交易所 — 赋城小区 — 第15中学 — 长春 — 寺后盛 — 福田小学 — 清塘下 — 大王村 — 车管所 — 宗宅南 — 宗宅北 — 下沈 — 前店路口 — 荷叶塘 — 联云彩印厂 — 下西陶中心路口 — 荷叶塘中学 — 上西陶南 — 上西陶 — 徐樟塘(湾头下) — 徐丰村(红焰服装机械厂) — 杨梅岗 — 油牌塘 — 新院 — 新乐 — 周村 — 刑宅 — 王坑口 — 塘坞 — 上山村 — 龙山寺 — 温草塘 — 大陈路口 — 杜桥 — 前山工业区 — 大陈收费站 — 傲哥服饰 — 大陈二村 (40站)
回程: 大陈二村 — 傲哥服饰 — 大陈收费站 — 前山工业区 — 杜桥 — 大陈路口 — 温草塘 — 龙山寺 — 上山村 — 塘坞 — 王坑口 — 刑宅 — 周村 — 新乐 — 新院 — 油牌塘 — 杨梅岗 — 徐丰村(红焰服装机械厂) — 徐樟塘(湾头下) — 上西陶 — 上西陶南 — 荷叶塘中学 — 下西陶中心路口 — 联云彩印厂 — 荷叶塘 — 前店路口 — 下沈 — 宗宅北 — 宗宅南 — 车管所 — 大王村 — 清塘下 — 福田小学 — 寺后盛 — 长春 — 第15中学 — 赋城小区 — 产权交易所 — 建设银行 — 宾王站 (40站)