大同路
佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
途径“大同路”的公交线路
去程: 鹿眠村 — 大元阁 — 大石市场 — 大石塱头站 — 鹅溪 — 东隅工业区 — 东隅 — 麻奢市场 — 新星 — 大同路 — 福南 — 赤山 — 大朗[里水] — 里水行政服务中心 — 五星路口[里水] — 新天地广场 — 振兴路[里水] — 沿江公园 — 太行站 — 丰岗 — 五一村 — 丰岗收费站 — 时代糖果 — 草场居委会 — 啟明工业区 — 蟹坑 — 草场村 — 山口园路 — 西华村[里水] — 草场渡口 (30站)
回程: 草场渡口 — 西华村[里水] — 山口园路 — 草场村 — 蟹坑 — 啟明工业区 — 草场居委会 — 草场 — 时代糖果 — 丰岗收费站 — 五一村 — 丰岗 — 太行站 — 沿江公园 — 振兴路[里水] — 新天地广场 — 五星路口[里水] — 里水行政服务中心 — 大朗[里水] — 赤山 — 福南 — 大同路 — 新星 — 麻奢市场 — 东隅 — 东隅工业区 — 鹅溪 — 大石塱头站 — 大石市场 — 大元阁 — 鹿眠村 (31站)