丹桂路
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“丹桂路”的公交线路
环形车: 又一村总站(又一城) — 香港生产力促进局 — 又一村花园 — 雀桥街 — 花墟公园[达之路] — 励德街 — 协和小学 — 太子铁路站[太子道西] — 旺角铁路站[弥敦道] — 旺角山东街 — 油麻地碧街 — 油麻地永星里 — 油麻地西贡街 — 尖沙咀德成街 — 金马伦道 — 尖沙咀中间道 — 新世界中心 — 加连威老道 — 香港科学馆 — 拔萃女书院 — 油麻地文明里 — 油麻地碧街 — 旺角奶路臣街 — 港九潮州公学 — 伊利沙伯中学 — 太子铁路站[通菜街] — 警察体育游乐会 — 丹桂路 — 协同中学[海棠路] — 地锦路 — 又一居 — 又一村总站(又一城) (32站)
环形车: 又一村总站(又一城) — 又一居18座 — 又一村花园 — 雀桥街 — 礼贤会九龙堂 — 花墟公园[界限街] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 大坑东邨东龙楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 丹桂路 — 牡丹路 — 雀桥街 — 又一村花园 — 又一居18座 — 赛马会环保楼 — 又一村总站(又一城) (22站)