返岭前
去程: 仰口 — 泉岭 — 刁龙嘴 — 小黄山 — 华严寺 — 返岭 — 返岭前 — 葛洼 — 长岭 — 黄山 — 黄山口 — 青山北 — 青山 — 垭口 (14站)
回程: 垭口 — 青山 — 青山北 — 黄山口 — 黄山 — 长岭 — 葛洼 — 返岭前 — 返岭 — 华严寺 — 小黄山 — 刁龙嘴 — 泉岭 — 仰口 (14站)
去程: 李村 — 维客广场 — 李村公园 — 下王埠 — 下王埠村北 — 上王埠 — 上王埠村北 — 李家庵 — 桃园 — 蔬菜庄园 — 罗圈涧 — 崔家沟 — 南屋石 — 安乐村 — 源头 — 太平山 — 太平庄 — 夏庄街道 — 夏庄 — 城阳九中 — 白沙河 — 郝家营 — 李家曹村 — 中曹村 — 福林山庄 — 西石沟 — 铁骑山路西站 — 黄家营 — 盛世家园 — 城阳王家村 — 城阳王家村北 — 惜福镇 — 公路站 — 松树庄 — 南寨 — 前金 — 后庄 — 院后 — 演礼 — 铁骑后 — 铁骑山 — 羊山夼 — 西葛 — 东葛 — 大桥 — 蛤蟆石 — 峡口庙 — 西台 — 东台 — 江家土寨 — 浦里 — 张家河 — 何家村 — 王山口 — 荷花村 — 桑园 — 王哥庄 — 王哥庄东 — 双台 — 晓望 — 曲家庄 — 仰口 — 刁龙嘴 — 小黄山 — 华严寺 — 返岭 — 返岭前 — 泉心河 — 长岭 — 黄山 — 黄山口 — 青山 — 垭口 (73站)
回程: 垭口 — 青山 — 黄山口 — 黄山 — 长岭 — 泉心河 — 返岭前 — 返岭 — 华严寺 — 小黄山 — 刁龙嘴 — 仰口 — 曲家庄 — 晓望 — 双台 — 王哥庄东 — 王哥庄 — 桑园 — 荷花村 — 王山口 — 何家村 — 张家河 — 浦里 — 江家土寨 — 东台 — 西台 — 峡口庙 — 蛤蟆石 — 大桥 — 东葛 — 西葛 — 羊山夼 — 铁骑山 — 铁骑后 — 演礼 — 院后 — 后庄 — 前金 — 南寨 — 松树庄 — 公路站 — 惜福镇 — 城阳王家村北 — 城阳王家村 — 盛世家园 — 黄家营 — 铁骑山路西站 — 西石沟 — 福林山庄 — 中曹村 — 李家曹村 — 郝家营 — 白沙河 — 城阳九中 — 夏庄 — 夏庄街道 — 太平庄 — 太平山 — 源头 — 安乐村 — 南屋石 — 崔家沟 — 罗圈涧 — 蔬菜庄园 — 桃园 — 李家庵 — 上王埠村北 — 上王埠 — 下王埠村北 — 下王埠 — 李村公园 — 李村 (72站)