甘欣街
去程: 甘井子 — 甘欣街 — 杨西街 — 椒房街 — 第四人民医院 — 金家街快轨站 — 金家街 — 金三角市场 — 大纺 — 亿达世纪城 — 春柳河 — 春光街 — 工人村 — 香炉礁 — 五一广场 — 人民广场 — 希望广场 — 友好广场 — 中山广场 (19站)
回程: 中山广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 五一广场 — 香炉礁 — 工人村 — 春光街 — 春柳河 — 亿达世纪城 — 大纺 — 金三角市场 — 金家街 — 金家街快轨站 — 第四人民医院 — 椒房街 — 杨西街 — 甘欣街 — 甘井子 (19站)