工人村
去程: 六号街 — 丽水金阳 — 宁官市场 — 沈辽路 — 杨士 — 鹏程花园 — 山东堡 — 三隆碧桂园 — 新型建材厂 — 鼓风机一分厂 — 冶金机械公司 — 老年病院 — 肇工南街 — 劳动公园 — 工人村 — 南十西路 — 启工机械学校 — 卫工南街 — 保工南街 — 第五医院 — 中国家具城 — 兴华公园 — 铁西百货 — 铁西广场 — 云峰街 — 兴工街 — 建设东路 — 北四东路 — 北三东路 — 兴工北街 — 霁虹街 — 光明街 — 天山路 — 华山路 — 北行 (35站)
回程: 北行 — 华山路 — 天山路 — 光明街 — 霁虹街 — 兴工北街 — 北三东路 — 北四东路 — 建设东路 — 兴工街 — 云峰街 — 铁西广场 — 铁西百货 — 兴华公园 — 中国家具城 — 兴顺街 — 南八中路 — 卫工南街 — 启工机械学校 — 南十西路 — 工人村 — 劳动公园 — 肇工南街 — 老年病院 — 冶金机械公司 — 鼓风机一分厂 — 新型建材厂 — 三隆碧桂园 — 山东堡 — 鹏程花园 — 杨士 — 沈辽路 — 宁官市场 — 丽水金阳 — 六号街 (35站)
去程: 教师新村 — 世纪联华超市 — 南十三路 — 万聚隆超市 — 勋业三路 — 劳动公园 — 工人村 — 南十西路 — 南七西路 — 肇工街 — 启工街 — 卫工街 — 保工街 — 兴顺街 — 铁西广场 — 云峰街 — 兴工街 — 南五马路 — 南一马路 — 沈阳站 — 太原街 — 中华路 — 马路湾 (23站)
回程: 马路湾 — 中华路 — 太原街 — 沈阳站 — 南一马路 — 南五马路 — 兴工街 — 云峰街 — 铁西广场 — 兴顺街 — 保工街 — 卫工街 — 启工街 — 肇工街 — 南七西路 — 南十西路 — 工人村 — 劳动公园 — 勋业三路 — 万聚隆超市 — 南十三路 — 世纪联华超市 (22站)