公交车站
去程: 公交车站 — 环湖路三叉口 — 北门 — 环湖路口 — 东门 — 岷江大桥东 — 崇礼 — 光华村 — 永寿 — 金花路口 — 石佛路口 — 太平 (12站)
回程: 太平 — 石佛路口 — 金花路口 — 永寿 — 光华村 — 崇礼 — 岷江大桥东 — 东门 — 环湖路口 — 北门 — 环湖路三叉口 — 公交车站 (12站)
去程: 公交车站 — 区检察院 — 西门街心花园 — 西环路口 — 东坡食品厂 — 嘉阳钢铁厂 — 鲜滩 — 松江 — 眉青路口 — 磷肥厂 — 凉水井 — 思蒙 — 崇仁 — 车辆厂 — 龙兴 — 黄家 (16站)
回程: 黄家 — 龙兴 — 车辆厂 — 崇仁 — 思蒙 — 凉水井 — 磷肥厂 — 眉青路口 — 松江 — 鲜滩 — 嘉阳钢铁厂 — 东坡食品厂 — 西环路口 — 西门街心花园 — 区检察院 — 公交车站 (16站)