构塍站
途径“构塍站”的公交线路
去程: 越秀路公交枢纽站(老西站) — 文纬路 — 嘉兴学院 — 中环广场 — 放鹤路嘉兴第一医院 — 市建委 — 嘉兴大剧院 — 中央公园 — 文贤路 — 香缇世家 — 石堰 — 三环路口 — 高铁嘉兴南站 — 年佳桥 — 余新东 — 江南饲料厂 — 楝树浜 — 厉家桥 — 严家兜 — 肖家场 — 圣塘桥 — 苏家浜 — 严家浜 — 葫芦桥 — 闵西阁 — 邱家浜 — 印家石桥 — 三联社区 — 构塍站 — 顾家站 — 吾家埭 — 华星站 — 麻泾里 — 淡井站 — 长沙站 — 武原中学(北) — 交通局 — 老年公寓 — 金汇名仕 — 众安花苑 — 海盐汽车站 (41站)
回程: 海盐汽车站 — 众安花苑 — 金汇名仕 — 老年公寓 — 交通局 — 武原中学(北) — 长沙站 — 淡井站 — 麻泾里 — 华星站 — 吾家埭 — 顾家站 — 构塍站 — 三联社区 — 印家石桥 — 邱家浜 — 闵西阁 — 葫芦桥 — 严家浜 — 苏家浜 — 圣塘桥 — 肖家场 — 严家兜 — 厉家桥 — 楝树浜 — 江南饲料厂 — 余新东 — 年佳桥 — 高铁嘉兴南站 — 三环路口 — 石堰 — 香缇世家 — 文贤路 — 中央公园 — 嘉兴大剧院 — 市建委 — 放鹤路嘉兴第一医院 — 中环广场 — 嘉兴学院 — 文纬路 — 越秀路公交枢纽站(老西站) (41站)