何楼纬四路
途径“何楼纬四路”的公交线路
去程: 三角花园 — 酱菜厂 — 曹州宾馆 — 青年路口 — 区检察院 — 区建委 — 工行 — 区公安局 — 区计生委 — 长江路口 — 柴庄 — 张楼 — 卞庙桥北 — 卞庙桥南 — 秦庄 — 何庄 — 吴庄 — 罗庄 — 高庄 — 火神庙 — 玉皇庙 — 陈庄 — 何楼办事处 — 何楼纬四路 — 何楼南浴池 — 姜楼 — 王堂 — 枣陈庄 — 郑桥路 — 雷庄 — 化工厂 — 刘城 — 水坑王 — 金堤中学 — 金堤 — 河南王 (36站)
回程: 河南王 — 金堤 — 金堤中学 — 水坑王 — 刘城 — 化工厂 — 雷庄 — 郑桥路 — 枣陈庄 — 王堂 — 姜楼 — 何楼南浴池 — 何楼纬四路 — 何楼办事处 — 陈庄 — 玉皇庙 — 火神庙 — 高庄 — 罗庄 — 吴庄 — 何庄 — 秦庄 — 卞庙桥南 — 卞庙桥北 — 张楼 — 柴庄 — 长江路口 — 区计生委 — 区公安局 — 工行 — 区建委 — 区检察院 — 青年路口 — 曹州宾馆 — 酱菜厂 — 三角花园 (36站)