横垟
去程: 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 — 吴坑 — 垟坑 — 横垟 — 唐宅 — 镇武宫 — 上泮 — 周坳头 — 小石垟 — 岩门[西岸] — 百岭垟 — 苏田 — 坎头 — 大石垟 — 三房头 — 岙底路口 — 茶石 — 龙井 (29站)
回程: 龙井 — 茶石 — 岙底路口 — 三房头 — 大石垟 — 坎头 — 苏田 — 百岭垟 — 岩门[西岸] — 小石垟 — 周坳头 — 上泮 — 镇武宫 — 唐宅 — 横垟 — 垟坑 — 吴坑 — 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 (29站)
去程: 将军桥 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 — 吴坑 — 垟坑 — 横垟 — 唐宅 — 下良 — 西岸 (47站)
回程: 西岸 — 下良 — 唐宅 — 横垟 — 垟坑 — 吴坑 — 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 将军桥 (47站)