横川心泾
去程: 阳澄湖首末站 — 湘城小学 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 阳澄湖集贸市场 — 湘城 — 湘园 — 济民塘桥 — 大闸蟹交易市场 — 圣堂村 — 河底村 — 金澄国际 — 早花村 — 严家斗 — 三官塘 — 北前村 — 横川心泾 — 东塘 — 西宋 — 东宋 — 消泾 — 东昇桥 — 龚下浜 — 十善村 (23站)
回程: 十善村 — 龚下浜 — 东昇桥 — 消泾 — 东宋 — 西宋 — 东塘 — 横川心泾 — 北前村 — 三官塘 — 严家斗 — 早花村 — 金澄国际 — 河底村 — 圣堂村 — 大闸蟹交易市场 — 济民塘桥 — 湘园 — 湘城② — 阳澄湖集贸市场 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 湘城小学 — 阳澄湖首末站 (23站)