后街牌坊
佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 黎木岗市场 — 佑隆染整厂 — 商服中心 — 致明苑 — 污水处理厂[大塘] — 洲仔 — 行政中心 — 圣华利厂 — 塘边村 — 平地 — 新兴 — 后街牌坊 — 大布沙 — 大塘商业城 — 大塘镇政府 — 大塘中学 — 大塘圩 — 新莲塘村 — 北江实业 — 下埠村 — 上埠村 — 洲尾村 — 噉咀(六一村委) — 邓塘洲 — 连洲 — 梅花村 — 大坑村 (27站)
回程: 大坑村 — 梅花村 — 连洲 — 邓塘洲 — 噉咀(六一村委) — 洲尾村 — 上埠村 — 下埠村 — 北江实业 — 新莲塘村 — 大塘圩 — 大塘中学 — 大塘镇政府 — 大塘商业城 — 大布沙 — 后街牌坊 — 新兴 — 平地 — 塘边村 — 圣华利厂 — 行政中心 — 洲仔 — 污水处理厂[大塘] — 致明苑 — 商服中心 — 佑隆染整厂 — 黎木岗市场 (27站)
去程: 黎木岗市场 — 佑隆染整厂 — 商服中心 — 致明苑 — 污水处理厂[大塘] — 洲仔 — 行政中心 — 圣华利厂 — 塘边村 — 平地 — 新兴 — 后街牌坊 — 大布沙 — 大塘商业城 — 大塘镇政府 — 大塘中学 — 大塘圩 — 永大路 — 连滘市场 — 连滘村 — 叶屋 — 新村[大塘] — 永平圩 — 永平小学 — 哑布村 — 赤下社村 — 社坦 — 永丰新屋 — 塘溪 — 岗仔 — 大岗脚 — 永丰村委 — 大岗南 — 黄队 — 白岭 — 石溪 — 白水塘 (37站)
回程: 白水塘 — 石溪 — 白岭 — 黄队 — 大岗南 — 永丰村委 — 大岗脚 — 岗仔 — 塘溪 — 永丰新屋 — 社坦 — 赤下社村 — 哑布村 — 永平小学 — 永平圩 — 新村[大塘] — 叶屋 — 连滘村 — 连滘市场 — 永大路 — 大塘圩 — 大塘中学 — 大塘镇政府 — 大塘商业城 — 大布沙 — 后街牌坊 — 新兴 — 平地 — 塘边村 — 圣华利厂 — 行政中心 — 洲仔 — 污水处理厂[大塘] — 致明苑 — 商服中心 — 佑隆染整厂 — 黎木岗市场 (37站)
去程: 黎木岗市场 — 大鹏家具厂 — 潦南市场 — 开元路 — 芳寮村 — 新塘村[大塘] — 后街牌坊 — 大布沙 — 大塘中学 — 大塘圩 — 大塘商业城 — 大塘镇政府 — 新岗村 — 中社村[大塘] — 上屋村 — 岗尾村 — 望岗 — 陆村 — 土塘村 — 岭西村[大塘] — 永平村委 — 永平圩 — 望楼岗 — 莘田牌坊 — 窑溪 — 黄普岗村 — 莘田村 — 上坳 (28站)
回程: 上坳 — 莘田村 — 黄普岗村 — 窑溪 — 莘田牌坊 — 望楼岗 — 永平圩 — 永平村委 — 岭西村[大塘] — 土塘村 — 陆村 — 望岗 — 岗尾村 — 上屋村 — 中社村[大塘] — 新岗村 — 大塘镇政府 — 大塘商业城 — 大塘圩 — 大塘中学 — 大布沙 — 后街牌坊 — 新塘村[大塘] — 芳寮村 — 开元路 — 潦南市场 — 大鹏家具厂 — 黎木岗市场 (28站)
去程: 黎木岗市场 — 佑隆染整厂 — 商服中心 — 致明苑 — 污水处理厂[大塘] — 洲仔 — 行政中心 — 圣华利厂 — 塘边村 — 平地 — 新兴 — 后街牌坊 — 大布沙 — 大塘商业城 — 大塘镇政府 — 大塘中学 — 大塘圩 (17站)
回程: 大塘圩 — 大塘中学 — 大塘镇政府 — 大塘商业城 — 大布沙 — 后街牌坊 — 新兴 — 平地 — 塘边村 — 圣华利厂 — 行政中心 — 洲仔 — 污水处理厂[大塘] — 致明苑 — 商服中心 — 佑隆染整厂 — 黎木岗市场 (17站)
去程: 黎木岗市场 — 大鹏家具厂 — 潦南市场 — 开元路 — 芳寮村 — 新塘村[大塘] — 后街牌坊 — 大布沙 — 大塘商业城 — 大塘镇政府 — 大塘中学 — 大塘圩 — 永大路 — 连滘市场 — 连滘村 — 叶屋 — 新村[大塘] — 合富建材厂 — 永平圩 — 赤上社村 — 新梁屋村 — 旧梁屋村 — 念塘村 — 污水处理厂[大塘] — 致明苑 — 化工区 — 程洞 (27站)
回程: 程洞 — 化工区 — 致明苑 — 污水处理厂[大塘] — 念塘村 — 旧梁屋村 — 新梁屋村 — 赤上社村 — 永平圩 — 合富建材厂 — 新村[大塘] — 叶屋 — 连滘村 — 连滘市场 — 永大路 — 大塘圩 — 大塘中学 — 大塘镇政府 — 大塘商业城 — 大布沙 — 后街牌坊 — 新塘村[大塘] — 芳寮村 — 开元路 — 潦南市场 — 大鹏家具厂 — 黎木岗市场 (27站)