后里
途径“后里”的公交线路
去程: 南门 — 水产码头 — 中医院 — 商城 — 机场路口 — 十八家 — 东门车站 — 加油站 — 杨家桥 — 渔墩 — 仙桥 — 仙甲 — 山干 — 华表 — 汀田 — 后里 — 岑歧 — 塘下 — 岑头 — 陈宅旺 — 肇平垟 — 凤士桥 — 凤胜 — 沈岙 — 宫山垟 — 仙岩 — 花台 — 辛田 — 林山 — 五社 — 河头 — 下呈 — 丽岙 — 姜宅 — 霞樟 — 泊岙 — 下墩 (37站)
回程: 下墩 — 泊岙 — 霞樟 — 姜宅 — 丽岙 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 辛田 — 花台 — 仙岩 — 宫山垟 — 沈岙 — 凤胜 — 凤士桥 — 肇平垟 — 陈宅旺 — 岑头 — 塘下 — 岑歧 — 后里 — 汀田 — 华表 — 山干 — 仙甲 — 仙桥 — 渔墩 — 杨家桥 — 加油站 — 东门车站 — 十八家 — 机场路口 — 商城 — 中医院 — 水产码头 — 南门 (37站)