皇塘镇
途径“皇塘镇”的公交线路
去程: 客运中心 — 千家乐 — 和平桥 — 口腔医院 — 汽车站(北) — 新市口 — 东门站 — 云九新村 — 九房村 — 外国语学校 — 迈村 — 横塘 — 横塘交警队 — 积庆 — 三陵桥 — 珥陵 — 大汤 — 盛甸 — 居庄 — 导墅矿 — 笆桥 — 导墅镇 — 孙家 — 马庄 — 皇塘镇 — 皇塘站 (26站)
回程: 皇塘站 — 皇塘镇 — 马庄 — 孙家 — 导墅镇 — 笆桥 — 导墅矿 — 居庄 — 盛甸 — 大汤 — 珥陵 — 三陵桥 — 积庆 — 横塘交警队 — 横塘 — 迈村 — 外国语学校 — 九房村 — 云九新村 — 东门站 — 新市口 — 汽车站(北) — 口腔医院 — 和平桥 — 千家乐 — 客运中心 (26站)