吉山二村
去程: 湖东 — 湖东菜场 — 文苑新村 — 文苑小学 — 吉山二村 — 承天寺巷 — 华楼桥 — 妇保院 — 府庙 — 第一医院 — 大线场 — 大会堂 — 民政大厦 — 海锦花园 — 公安大楼 — 地税局 — 天盛花园(爱山小学新校区) — 市民广场 — 科博中心 — 行政中心 — 图书馆 (21站)
回程: 图书馆 — 行政中心 — 科博中心 — 市民广场 — 天盛花园(爱山小学新校区) — 地税局 — 公安大楼 — 海锦花园 — 民政大厦 — 大会堂 — 大线场 — 第一医院 — 府庙 — 妇保院 — 华楼桥 — 承天寺巷 — 吉山二村 — 文苑小学 — 文苑新村 — 湖东菜场 — 湖东 (21站)